رشوه
رشوه
نوامبر 13, 2019
وکیل کیفری شهرکرد
آگوست 5, 2023

وکیل جنایی شهرکرد

وکیل جنایی شهرکرد

وکیل جنایی شهرکرد

چنانچه درگیر پرونده ای جنایی در شهرکرد شده اید؛ بهترین اقدامی که می توانید انجام دهید کسب اطلاعات در مورد پرونده خود و ارتباط با یک وکیل جنایی شهرکرد است تا بتواند شما را راهنمایی کند.

وکیل جنایی شهرکرد

برخلاف این تصور موجود که هر وکیلی قادر به پیگیری هر نوع پرونده ای خواهد بود؛ وکالت در پرونده های حقوقی، کیفری، جنایی کاری تخصصی است. بسیار برای شما به عنوان موکل بهتر است اگر سراغ وکیلی بروید که به صورت تخصصی در یک شاخه فعالیت داشته باشد.زیرا مسلما تجربه بسیار او در حیطه تخصصش وی را بسیار کار کشته و آشنا به پیچ و خم ها و تبصره ها و استثنائات نموده است.

شاید اغراق نباشد اگر بگوییم پرونده های جنایی از حساس ترین پرونده ها هستند.برای فهمیدن اهمیت و حساسیت این دسته از پرونده ها تنها کافیست به موضوع آنها توجه نماییم.برای مثال در یک پرونده حقوقی فرضی، مسئله مورد بررسی درگیری دو نفر بر سر ملک است؛ در حالی که در یک پرونده جنایی، موضوع مورد بررسی دادگاه، صحت یا عدم صحت اتهام قتل فردی است.

وکیل جنایی شهرکرد

وکیل جنایی

وکیل جنایی شهرکرد، فردی است که در رشته حقوق فارغ التحصیل شده و از کانون وکلای شهرکرد، پروانه وکالت خود را دریافت نموده است.علاوه بر آن در زمینه پرونده های جنایی نیز تجربه داشته باشد.وکالت پرونده های جنایی بسیار دشوار تر از دیگر پرونده هاست. همانطور که پیش از این نیز ذکر نمودیم؛ دلیل این دشواری، ارتباط مستقیم پرونده های جنایی  به جان و سلامتی افراد است.برای پی بردن به این حساسیت و دشواری تنها کافی است گزارش چند پرونده جنایی را بخوانید.

یک وکیل جنایی شهرکرد باید با تخصص خود بتواند در دادگاه های شهرکرد از جان و مال موکل خود دفاع بنماید.و چنانچه در دادگاه شکست بخورد، این به معنای به خطر افتادن جان و مال موکل وی خواهد بود.

نقش وکیل جنایی در دادگاه های جنایی

دادگاه های مربوط پرونده های جنایی از مهم ترین و عالی رتبه ترین داد گاه ها هستند.علت آن هم همانطور که ذکر کردیم؛ حفاظت از جان و مال افراد است.حتی برخی از دادگاه های جنایی با حضور چند قاضی برگزار می شوند تا  از رای صادره و به حق بودن آن اطمینان حاصل شود.مورد دیگری که در این دادگاه ها وجود دارد؛ دقت مضاعف و ریز بینی است.در نهایت این دقت و ریز بینی به تمرکز بیشتر بر متون حقوقی و قانونی منجر خواهد شد.این بار سنگینی بر دوش وکلا در دادگاه خواهد بود.زیرا یک اقدام اشتباه می تواند روند پرونده  را کاملا به ضرر موکل نماید. وکیل جنایی شهرکرد باید بسیار متخصص و کار کشته باشد تا در بررسی های موشکافانه بتواند موفقیت شما را تضمین نماید.

وکیل جنایی شهرکرد

مشاوره با وکیل جنایی شهرکرد

مشاوره حقوقی یکی از خدماتی است که می توانید از وکیل جنایی شهرکرد دریافت کنید.شاید به نظرتان بیاید که مشاوره حقوقی در حل یک پرونده جنایی چندان تفاوتی ایجاد نخواهد کرد.اما باید بدانید که اگر سر و کار شما به دادگاه بیفتد باید به صورت تخصیی درگیر بررسی پرونده خود شوید. بسیاری از افراد طی بررسی پرونده های جنایی خود پی برده اند که اگر آگاهی و اطلاعات بیشتری از قوانین داشتند؛ در قدم اول هرگز درگیر چنین مسئله ای نمی شدند.یا حتی در مراحل اولیه بررسی پرونده اقدامات موثری برای پیروزی قابل انجام بوده است.اما به دلیل عدم آگاهی فرصت خود را از دست داده اند و در نهایت درگیر دشواری های مضاعف در پرونده ی خود شده اند.

وکیل جنایی شهرکرد با آگاهی از این مسائل، در مشاوره حقوقی، اطلاعات حقوقی و جنایی ضروری را برای شما شرح خواهد داد.با کسب اطلاعات لازم قادر خواهید بود زوایای تاریک پرونده و روند قانونی آن را برای خود روشن کنید.حتما شما هم تجربه کرده اید که همیشه با آگاهی اقدامات موثر و سنجیده تری می توان انجام داد.همزمان احتمال انجام اقداماتی که سهوا به ضرر شما خواهد بود به صفر می رسد.

بسیاری از وکلا امکان مشاوره به صورت تلفنی را نیز فراهم نموده اند. شما به راحتی با دریافت مشاوره حقوقی می توانید سردرگمی و نگرانی خود را از بین ببرید.

برای ارتباط با وکیل جنایی شهرکرد [کلیک] کنید.

وکیل جنایی شهرکرد

انواع پرونده ها ی جنایی

برای کسب اطلاعات در مورد پرونده های جنایی به دلیل پیچیدگی بهتر است با یک وکیل جنایی شهرکرد صحبت کنید.اما ما تلاش می کنیم به صورت خلاصه اطلاعاتی در این مورد در اختیارتان قرار دهیم. پرونده های جنایی عبارتی کلی است.پرونده ها ی جنایی انواع متفاوتی دارد.

طبق مفاد 289 تا 293 قانون مجازات: ارتکاب جنایت بر نفس، عضو یا منفعت به صورت عمدی، شبه عمدی و یا خطای محض انجام می گیرد.

جنایت عمدی

1-اگر فردی با انجام عملی قصد داشته باشد جنایتی در مورد فرد یا افراد معین یا غیر معین انجام دهد؛ چه آن عمل موجب جنایت مورد نظر بشود یا نشود.

2-چنانچه فردی عملی انجام دهد که موجب جنایت می شود؛ اما بداند که آن عمل موجب جنایت خواهد شد؛ چه قصد جنایت را داشته باشد و چه نداشته باشد.

3-چنانچه فردی عملی انجام دهد که به طور معمول مورد جنایت نمی شود.اما به دلیل شرایط خاص فردی (پیری، ضعف،بیماری،..) که این عمل در مورد وی انجام گرفته، موجب جنایت گردد.البته در صورتی که فرد آگاه به شرایط خاص وی بوده باشد.

4-در صورتی که فردی به قصد جنایت عملی انجام دهد و عمل وی موجب جنایت هم بشود. اما فرد یا افراد خاصی مد نظر وی نباشد.(مانند بمب گذاری در مکانی عمومی)

برا ی کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع پرونده ها ی جنایی می توانید از یک وکیل جنایی شهرکرد مشاوره بگیرید.

وکیل جنایی شهرکرد

مخبان عزیز از همراهی شما تا انتهای این مقاله ممنونیم.نظرات و پیشنهادات خود را از طریق  بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید.

منبع:صفحات وب

مشاوره فروش